O Firmie

Witamy na zwrotmarket.pl! Znajdziesz u nas palety z towarami pochodzącymi ze zwrotów konsumenckich, nadwyżek produkcyjnych i końcówek serii – w najatrakcyjniejszych cenach. Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, jesteśmy w stanie zapewnić Ci w pełni indywidualną obsługę oraz bardzo szybą dostawę.

Kim jesteśmy

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży palet z towarami w klasie ABC. Są to niesortowane i nietestowane zwroty konsumenckie, w związku z czym znajdują się wśród nich zarówno urządzenia w pełni sprawne, jak również niesprawne, posiadające drobne ślady użytkowania albo uszkodzone opakowania. Z doświadczenia wiemy jednak, że duża część oferowanych Klientom towarów nie ma jakichkolwiek braków lub są to drobne ubytki, które możesz bez problemu wyeliminować. Albo sprzedać produkt z zyskiem, jako noszący ślady użytkowania czy niekompletny

Chcąc zapewnić naszym Klientom dostęp do najwyższej jakości produktów, importujemy je ze sprawdzonych niemieckich i angielskich sklepów stacjonarnych. Sprzedajemy również palety Amazon, na których znajdziesz towary z największego sklepu internetowego na świecie.

Zwrotmarket.pl to:

  • Palety ABC – palety oryginalne zakupione na zachodzie Europy, nierozpakowywane przez naszą firmę, zawierają lub nie zawierają specyfikacji. W ich skład wchodzi mix produktów zarówno nowych, używanych, jak i niesprawnych. Nie dajemy żadnej gwarancji na te palety, jednak z naszego doświadczenia wynika, że ponad 50% produktów nadaje się do dalszej odsprzedaży. Pozostałą część można naprawić przy niewielkich nakładach finansowych.
  • Palety Amazon – wysokiej jakości zwroty pochodzące z największego internetowego sklepu na świecie Amazon. Duża część produktów jest sprawna i gotowa do dalszej odsprzedaży, dlatego też palety te cieszą się dużym zainteresowaniem wśród Klientów.

W naszej ofercie znajdziesz bardzo zróżnicowane palety: Mix z różnego rodzaju towarami, AGDRTV, z elektronikąnarzędziamiartykułami sezonowymi, z dużym AGDsprzętem audio oraz z zabawkami. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą i zamówienia interesujących Cię rozwiązań – wybór jest naprawdę duży!

Udzielamy rabatów na zakupy hurtowe (co najmniej 3 palety), co pozwoli Ci zyskać spore oszczędności!

Prowadzimy cotygodniowe dostawy, dlatego nie posiadamy stałej oferty na mix palet – w ten sposób możesz zamawiać różnego rodzaju produkty i różnicować swój asortyment! Naszym celem jest ciągły rozwój, dlatego też wciąż poszukujemy nowych Kontrahentów – zarówno w Polsce, jak i wschodniej części Europy.

Sprawdź ofertę na palety ABC i złóż zamówienie!

Do składania zamówień zapraszamy zarówno właścicieli firm, jak również osoby fizyczne. Zapewniamy możliwość zrobienia zakupów już od jednej palety – możesz zakupić je w siedzibie naszej firmy (płacąc gotówką), jak również zamówić online (z płatnością za pobraniem, jak i w formie przedpłaty). Dysponujemy własnym transportem, dlatego jesteśmy w stanie realizować nawet największe zamówienia!

Chcesz dowiedzieć się, jaki jest aktualny stan naszego magazynu? Zadzwoń, napisz na nasz adres mailowy albo odwiedź nas w godzinach otwarcia firmy!

Zapraszamy również do działu FAQ, gdzie znajdziesz odpowiedzi na wszelkie pytania. A w razie jakichkolwiek wątpliwości – skontaktuj się z naszym specjalistą

Przykładowe palety

Zapraszamy do kontaktu.